palyaço - palyaço kiralama - palyaço hizmetleri - istanbul palyaço kiralama - e playço hizmeti balon süsleme - doğum günü parti hizmetleri - palyaço organizasyonu - doğum günü palyanço kiralama - pinyata ve pinyata organizasyonu - Sihirbaz - Palyaço Kiralama, Palyaço Hizmeti, - İstanbul Palyaço Kiralama Merkezi

Sihirbaz

                            SİHİRBAZ & İLLİZYONİST HİZMETİ

 

    

        İllüzyonist(Sihirbaz):  Sihirbazlık ve illüzyon sanatını icra eden büyük sahne showları yapanlara verilen bir addır. Sihir kelimesi bazen büyü ve benzeri olağanüstü güçleri çağrıştırdığı için sihirbaz kelimeside büyücü gibi bir anlamı çağrıştırabiliyor. Bu nedenle yaptıkları işin illüzyon olduğunu savunan illüzyonistler genelde ''Sihirbaz'' yerine kendilerine ''İllüzyonist'' denmesini tercih ediyorlar. Ama tabiki Sihirbaz ve İllüzyonist aynı anlamı ifade ediyorlar...

 

      Genelde bilindiği üzere illüzyonistler sırlarını açıklamazlar ve açıklanmasından hoşlanmazlar. Bunun en büyük nedeni illüzyon oyunlarında gerçekleştirilen el çabukluğu veya aletlerin kullanımlarının her zaman seyirci tarafından bilinmeyen bir sırrı olduğu ve bu sayede gerçekleştiğindendir. İllüzyonistlerin çoğu karşısındaki seyircinin yaptığı oyuna şaşırmasından hoşlandığı için o oyunu sergiliyordur. Sırrı bilinen bir oyun genellikle seyirci tarafından hayret uyandırmayacağı için illüzyonun büyüleyici tarafı ortadan kalkmış olur. Bazı oyunların ne kadar kompleks sırları ve metodları olsada bazılarının hiç akla gelmeyecek kadar ufak bir sırrıda olabiliyor. O yüzden sırrı hangi boyutta olursa olsun yaratacağı etki her zaman çok daha farklı olabilir.     İllüzyon bir sahne sanatıdır ve illüzyonistler hiçbir zaman doğa üstü güçleri olduğunu savunmazlar.Belli bir çalışma ile elde edilmiş el çabukluğu(ki bazen yılların deneyimi gerekebiliyor) veya illüzyonistlere özel malzemeleri kendi becerileri ile kullanıp bunları sergilerler. İllüzyonistlik tüm dünyada en ilgi çekici mesleklerden biridir. Türkiye’de çok fazla bilinmemesine rağmen aslında illüzyon sanatı ile ilgili bir çok kişi bulunuyor. Tabii ki aynı zamanda illüzyon sanatı ile ilgili birçok gösteri, yarışma ve aktiviteler düzenleniyor. Belli zamanlarda medyanında ilgisini çeken olayların gerçekleşmesi illüzyon dünyasının hareketlenmesini sağlıyor.

       Günümüzdeki sihirbazların “illüzyonist” diye tanımlanmaları, gösterilerinin tamamen “göz oyunları” na dayanmasının sonucudur. Havada uçan insan, ortasından testereyle kesilen kadın,her tarafı kapalı, hatta kilitli bir sandıktan, bir kulübeden kaybolan kimse, “illüzyon” denilen oyunların uygulanmasından başka bir şey değildir.

 

     Günümüzdeki anlamıyla sihirbazlık sadece bir sahne eğlencesi niteliğini almıştır. Sahneye çıkan sihirbaz, hünerli , ustalık kazanmış, belirli oyunlara alıştırılmış ellerini kullanır,bir takım mekanik aletlerden vs. yararlanır ve seyircileri şaşırtan, yapılabileceğini, nasıl yapıldığını akılları kesmeyen şeyler yapar. Bu oyunların ardında bir “göz boyama” olduğunu biliriz,fakat gene de eğleniriz. 

 

     Sihirbaz  gösterisi, jonglör gösterisi; iki farklı show gösterisi bir arada gerçekleştirilerek izleyecileri adete büyüler. Sihirbaz gösterisi hem illüzyon ( sihirbaz )Show Hemde jonglör gösterisi ile birlikte. 40 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri yaparlar. Sadece minik arakdaşların değil genç yaşlı demeden herkesin dikkatine çeken bu eğlenceli show gösterisi doğum günü, sünnet, özel davet, sahne performanslarının olmazsa olmazlarının arasında kendine yer bulmuştur.

 

         İllizyonist 30 dk. Sahne Performansına , İzleyici ve Çocuklarıda Katarak Katılımcı İllizyon Show Gerçekleştirir.


2022 KAMPANYALARIMIZ

 

DOĞUM GÜNÜ PALYAÇO  SERVİSİ  MİNİMUM  90 DK.

 

 

 

- Palyaço Kiralama - 

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Yüz Boyama Etkinlik

(60 DK) 

     SADECE 750 TL  

    

 

 

Doğum Günü 1. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

(90 DK) 

     SADECE 1000 TL  

 

 

Doğum Günü 2. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

 -Dolu Pinyata

 (90 DK) 

    SADECE 1350 TL  
PİNYATA HİZMETİ

 

Kız çocuk için pinyata,erkek çocuk için pinyata figürleri burada !!!


İsteğe göre sipariş alınır.


Dolu 350 TL


 

Açılış Organizasyon 1

 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

 

 

    SADECE 1300 TL  


 

Açılış Organizasyon 2


 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

-1 Palyaço Etkinliği 3 Saat 

 

    SADECE 2500 TL

 

 Sünnet Organizasyon 1


• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı  & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 


  SADECE 3000 TL  


 

 

Sünnet Organizasyon 2

 

• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 10 adet Papatya Balon 4’lü

• 10 mt Kadar Kapı Kemer Balon

• 1 Personel Palyaço 3 Saat

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 

  SADECE 5000 TL  

Zirve100 Site istatistikleriZirve100 Site ekleücretsiz sayaç 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal


TÜRKİYE