palyaço - palyaço kiralama - palyaço hizmetleri - istanbul palyaço kiralama - e playço hizmeti balon süsleme - doğum günü parti hizmetleri - palyaço organizasyonu - doğum günü palyanço kiralama - pinyata ve pinyata organizasyonu - Jonglör - Palyaço Kiralama, Palyaço Hizmeti, - İstanbul Palyaço Kiralama Merkezi

Jonglör

                                                                     JONGLÖR HİZMETİ

 

Jonglör:Dilimize Fransızcadan girmiş molan bu kelime ;dengesini ustalıkla korurken top, bıçak, tabak gibi nesneleri havaya atıp tutarak gösteri yapan sanatçıya verilen isimdir


        Jonglör show büyük bir el yeteneği ve tecrübeleri ile ekip arkadaşlarımızın sizleri şaşırtıcak ve heyecanlandırıcak olan jonglör, 5 top çevirme , labut çevirme, çember  çevirme, gibi showlar ile sünnet düğünlerinde açılışlarda doğum günleride dizilerde film çekimlerinde sahne showları yapmaktadır.

 

        Genellikle sirklerde elinde topları veya başka cisimleri döndüren kişi olarak bildiğimiz jonglörleri; açılış , şenlik , düğün, davet, doğum günü, parti, sünnet, sahne gösterileri, tanıtım organizasyonları, dikkat çekici, ve show niteliği ; Showun bir kısmında izleyicilerden de denemek isteyenler olursa, sahneye çıkartarak ortama neşe katıyoruz.

 

Jonglörlerin kullandıkları birkaç metaryal ve gösteri showları:

Devilstick:Çocuklar tarafından da oldukça ilgi çekmesine rağmen, tükçe şeytan çubuğu şeklinde adlandırabileceğimiz bu oyuncağı dans ettirmek ve kontrollü olmak çok zor ve zevklidir.

Diabolo:Aynen kum saatine benzer bir görüntüsü vardır diabolonun. İki adet plastik çanağın metal bir parçayla birbirlerine monte edildiğini düşünebilirsiniz. Süper bir gösteriye sahiptir.

Poi:isim “poi”, fiil “swinging”, yani çevirmek ya da sallamak. Ellere bağlanan ip veya zincirin ucunda bir top bulunur. Bu ipler sağ ve sol el koordinasyonu ile beden çevresinde çevrilir. Aslında elimize geçen bir ipi yada anahtarlığı gelişi güzel çevirmemizin geliştirilmiş versiyonu

Staff:Staff aslında bildiğimiz supurge sapı. Düz bir sopa. Karate filmlerinde falan göreceğiniz cinsten uzun, elinizde ve vücudunuzun çeşitli yerlerinde çevirerek eğleneceyi doruğa çıkaran bir metaryaldir.

Tabak:Adı üstünde tabak. Sirklerde ve buna benzer gösterilerde hepinizin karşılaştığı bir sahnedir, bir çubuğun üzerinde döndürülerek tabakları dengede tutmakdüştü düşecek derken heyecan verici bir gösteridir.

Cigarbox:Şekli yüzünden sigara paketi ismini almış olan bu oyuncak bildiğimiz dikdörtgen prizmadır. Izleyenleri şaşrıtan bir showdur.

 

 

      Ortaçağda insanlar sokakta jonglörlük yaparak hayatlarını kazanmışlar. Ne var ki bu yalnız bir sokak eğlencesi olarak kalmamış, günümüze kadar uzanan bir sokak kültürü oluşturmuş. Bu kültür günlük yaşamda koşuşturan insanlara bir kaç dakikalıkta olsa bir gülücük, ufak bir eğlence hediye etmeyi amaçlamıştır.
Sokaklardan sahnelere uzanan bu estetik gösteri ateş ve ışık kullanımıyla aydınlanmış, zenginleşmiştir.Tüm bu büyülü dünyanın arkasında tıbbi bir yönü de gizlidir jonglörlüğün. Jonglörlük bedenimizin ve beynimizin her iki yarısını da kullanmayı öğretir ve beyin beden koordinasyonunu geliştirmemizi sağlar.

 

     Sakinliği ve sabrı ilke edinen jonglörlük, aynı zamanda insana meditatif bir çalışma sunar. Tüm bu eğlencenin yanında insanlar bu hokkabazlığa benzeyen sanat dalının arkasında derin bir felsefe bulmuşlar. Bu felsefenin temelini, herşeyin içinde bir döngü gizlendiğine ve bir bütün olduğuna bağlayabiliriz.

 

      Gezegenler ve yıldızlar belli bir yörünge içerisinde döner, tıpkı üç topun belli bir ritimde döndüğü yada vücudumuzdaki kanın bedenimizde dolaştığı gibi. Herkes topları eline aldıktan sonra farklı bir deneyim yaşar. Bu deneyim zamanla insanın kişisel hikayesine dönüşür. Aslında bu hikaye eğlencenin yalnızca bir kısmıdır.


2022 KAMPANYALARIMIZ

 

DOĞUM GÜNÜ PALYAÇO  SERVİSİ  MİNİMUM  90 DK.

 

 

 

- Palyaço Kiralama - 

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Yüz Boyama Etkinlik

(60 DK) 

     SADECE 750 TL  

    

 

 

Doğum Günü 1. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

(90 DK) 

     SADECE 1000 TL  

 

 

Doğum Günü 2. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

 -Dolu Pinyata

 (90 DK) 

    SADECE 1350 TL  
PİNYATA HİZMETİ

 

Kız çocuk için pinyata,erkek çocuk için pinyata figürleri burada !!!


İsteğe göre sipariş alınır.


Dolu 350 TL


 

Açılış Organizasyon 1

 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

 

 

    SADECE 1300 TL  


 

Açılış Organizasyon 2


 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

-1 Palyaço Etkinliği 3 Saat 

 

    SADECE 2500 TL

 

 Sünnet Organizasyon 1


• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı  & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 


  SADECE 3000 TL  


 

 

Sünnet Organizasyon 2

 

• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 10 adet Papatya Balon 4’lü

• 10 mt Kadar Kapı Kemer Balon

• 1 Personel Palyaço 3 Saat

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 

  SADECE 5000 TL  

Zirve100 Site istatistikleriZirve100 Site ekleücretsiz sayaç 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal


TÜRKİYE