palyaço - palyaço kiralama - palyaço hizmetleri - istanbul palyaço kiralama - e playço hizmeti balon süsleme - doğum günü parti hizmetleri - palyaço organizasyonu - doğum günü palyanço kiralama - pinyata ve pinyata organizasyonu - AÇILIŞ ORGANİZASYONU - Palyaço Kiralama, Palyaço Hizmeti, - İstanbul Palyaço Kiralama Merkezi

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

 

                            AÇILIŞ ORGANİZASYON HİZMETLERİ

      Başlayacağınız bir bölge yada yıldönümü kutlamaları için açılış organizasyonu yineleme organizasyonları hem müşterilerimizin hem de bizim yeni hizmetlerimize başladığımız bölgelerde akılda kalıcı olmanın en etkili yoludur. Reklamı yapılan ürün için hiçbir zaman zarar kelimesi söz konusu olamaz. Sizlerin ve iş yerinizin marka olma yolunda en önemli faktörlerinden biridir;

     Mümkün olan en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edinen firmamız, müşterlerinin memnuniyetinin ilk sırada olduğu bilincindedir.

 

Açılış süsleme ve aktivite hizmetleri, çeşitli işyeri ve mağaza açılışları için;

     Balon Süslemesi, palyaço temini ilgi çekici aktiviteler yapacak animatörler, ses sistemi, logo baskılı balon dağıtımı, şişme maskot ürünler, tül ve kumaş süsleme, tutundurma çalışmaları, promosyon ürünler, eski Osmanlı satıcıları, broşür dağıtım elemanı hizmetler vb. gibi alanlarda hizmetinizdeyiz.

 

                                                   BALON SÜSLEME

 

     Çeşitli işyeri ve mağaza açılışları için göze hitap eden birincil faktörün balon süsleme olduğunun bilincindeyiz. Renklerine sizlerin karar verdiği süslemede profosyonel ekimiz tarafından keşfedilmiş olan mekanın açılış ön cephe kısmı, ve görselliğin göz önünde bulunan noktalarına zincir balonlar takılır. Mekanın sokak yada cephe ye bakan tarafı ile sokak karşına cadde karşına kemer zincir balonlarla zengin bir görsellik katılır. Mağaza iş yeri iç kısımlarında papatya balonlar ahize ve top balonlarla mekan süslenir.

 

     Özellikle tavsiye ettiğimiz kapı kemer balon sokak zincir balon ve papatya balonlardır. Siz iş ortaklarımızın yeni dönem iş hayatında tanıtım ve reklama daha çok ihtiyaç olduğunun bilincinde olup balon süsleme organizasyonunu titizlikle yapmaktayız.

 

                                                                       BALON ÇEŞİTLERİ

Kapı Takı :6 inc yada 12 inc balonlardan balonların 4lü öbek haline getirilip sıra sıra ipe dizilmesiyle oluşan açılış ve tanıtım organizasyonlarında giriş kısmına asılan balon şeklidir.

  

     

Yol Takı (Reklam balonu-Yer balonu): Karşılama balonudur. İthal brandadan ürettiğimiz özel sipariş balonlardır.Gövdesine digital baskı yada folyo yapılabilir. 0.55 kw elektrikle çalışır. 365 gün, 24 saat aralıksız çalışır. Balonun dikiş yerlerinden hava takviyesi yaptığından dolayı formatını kaybetmez.

  

 

 

Zincir balon : Örgü balon diye de tabir edilen zincir balon ; balonların 4lü öbek haline getirilip sıra sıra ipe dizilmesiyle oluşan açılış ve tanıtım organizasyonlarında iç mekan ve dış mekan cephe süslemelerinde kullanılan balon türüdür.İstenilen renkte ve istenilen uzunlukta örülebilir.

   

 

Sütun balon: Ayaklı balon adı ile de tabir edilen sutun balonlar mağaza yada mekan süslemelerinde yaklaşık 2 metre zincir balonun oluşturulup bir ayak yardımı ile ayakta tutulması ile oluşturulur,üzerine jumbo balon takıp jumbo balonun üzerine yazacağınız logo yada firma tanıtımı ile reklamınızı da yapabilirsiniz.

 

 

Papatya balon: 4 yada daha fazla balonun birleştirilip çiçek balon haline getirilmesiyle oluşur.İç mekan süslemelerinde sıklıkla tercih edilir.

  

 

Baskılı ve baskısız balon ; Baskılı balon 9 ve üstü inc balonlara çift taraflı tek taraflı , tek renk ve birkaç renk olarak yapılan balon üzerine yapılan reklamcılık çeşididir. Baskılı balonlar en az 1000 ve katları olarak yapılmaktadır. Baskılı balonlara tutulması için çubuk ve aparat verilmektedir. Baskısız balon ise her renkteki balonların 100 lük paketler halinde satılması demektir. Firmamız Tüm Türkiye genelinde baskılı ve baskısız balon siparişi almakta ve en hızlı şekilde üretim bandından geçirip adresinize kargo ile gönderimi yapmaktadır. Baskılı balonlar tek renk ten 3 renge kadar ve tek taraflı yada çift taraflı olarak yapılabilmektedir. Bu farklar fiyatı etkilemektedir.

               

 

Çepeçevre Baskılı Balonlar: Çepeçevre havaii fişek veya yıldız baskılı balonlardır.

           

 

Helyum Gazı ve Helyum balon ; Helyum gazı yanıcı olmayan , kişilere zarar vermeyen , havadan hafif bir gaz çeşididir. Balonların ağızları fly tüp üzerindeki bir aparat sayesinde birkaç saniyede dolmaktadır. Dolan gaz balonun kalitesi , hava sıcaklığının yüksek yada düşük olması gibi etkenlere bağlı olarak havada kalma süresi değişebilmektedir. Helyum gazı ile doldurulan balonlara ie uçan balon yada helyum balon adı verilmektedir.Bu balonları firmamızdan istediğiniz sayı ve ölçüde temin edebilirsiniz.

        

Zeplin Balon;  Zeplin gösteri amaçlı , reklam amaçlı içerisine helyum gazı doldurularak firma açılış yada reklam amaçlı gökyüzünde uçan balon ile ilgili reklamcılığın temelidir. Zeplin uçan balonlarına reklam yazısı yazılabilmektedir.

   

Jumbo balon;6 ile 12 inc’ten daha yukarıda olan balonlar jumbo balon olarak adlandırılmaktadır. Jumbo balonlar 45 cm çaptan başlayarak genişlik olarak 12 metre büyüklüğe kadar çıkan balonlardır. Reklam amaçlı olarak kulanılmaktadır. Jumbo balon , punch balon ve zeplin türü balonlar jumbo balonlara örnek olarak gösterilebilmektedir. Jumbo balonlar eğer hava ile doldurulacak ise elektrikli balon şişirme aletleri ile yada manuel balon pompaları ile doldurulmaktadır. Bu tür balonlar üzerine logo , resim ve firma ile ilgili yazıları üstüne yazma imkanı vardır.

    

Punch balon ; 18 inc balonlara örnektir. Üzerinde reklam ve logolarınız olabilir. istenilen baskı yapılabilmektedir. Alt kısmında lastik mevcuttur. Oldukça geniş büyüme sonrası bu lastik el ile tutularak balon ileri ve geri hareket ettirilmektedir.. Şişirildikten sonraki genişliği 45 cm ile 60 cm arasındadır. Punch balonlar hazır baskılı , baskısız olarak 100 lük paketler halinde satılmaktadır. Özel baskı yapılacak ise 1000 adet olarak baskı gerçekleştirilmektedir.

   

 

Şekilli balonlar:Kalp,nazar boncuğu,sayı ve harf şeklinde yapılabilen balonlardır.İstenilen rakam ve istenilen kelimeler balonlar ile yazılabilir.

   

 

Fly Tube: Kukla insan şeklinde ve boru tipi olarak iki şekildedir. Paraşüt kumaşından elde edilir. Ortalama yüksekliği 6- 7 metre arasındadır. Fanlıdır(1,5 kw elektrikle çalışır)

              

Çaça Balon: Balon ucuna takılan ventili(siboplu) sayesinde  eğlenceli bir oyuncak ve tanıtım ürünü olarak kullanılır. Sipariş adetinin 10.000 ve üzerinde olması durumunda ventilin gövdesindeki kartonuna firma logo baskısı yapılabilir. 10.000 adetin altındaki siparişlerde standart "ÇAÇA BALON" baskısı vardır.

     

Folyo Balon: Alüminyumdan elde edilen balonlardır. Standart baskılıdır(I Love You, Happy Birthday, ya da resim baskılı). Helyum gazı ile uçurulan folyo balonlar lateks balonlara göre daha uzun havada kalırlar. 5 gün üzerinde havada kalabilen folyo balon tekrar şişmeye elverişli yapısı ile hem estetik hem de kalıcıdır. Bu balonların ülkemizde henüz üretimi ve baskısı yoktur. İthal ürünleridir.

 

  

 

                                        TÜL VE KUMAŞ SÜSLEME

Genelde ANAOKULLARI okullar birçokçok ve kadın giysi mağazaları, AWM ofisleri, tek ve çift katlı binalarda yer alan iş yerleri ve bir çok sektörde faaliyet gösteren MAĞAZALAR iç dekerasyonunda kumaş ve tül süsleme kullanılır. Ayrıntıya dikkat eden siz değerli Müşterilerimiz için ufak dokunuşlarla Isiltili mekanlar elde edebilirsiniz.

                                 SES SİSTEMİ KİRALAMA VE MÜZİK SEÇİMİ

Açılış organizasyonlarının olmazsa olmazlarından olan müzik; sizleri çevreye ve müşterilere daha eğlenceli bir şekilde tanıtmanın en güzel yoludur.

Genelde hareketli parçalardan oluşan müzik arşivi siz değerli Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda ayarlanmaktadır hitap ettiğiniz kesime göre yöresel müzikler, halk, pop ve yabancı müzikler remix müzikler tercih edilir. Müzik Sistemi açılış organizasyonu boyunca ses ritmi ayarlanarak açılışa farklı bir hava katmaktadır.

-Anfili kolonlar, – Profosyonel mikser,-Mikrofon – VCD- DVD player, müzik arşivi, – DJ

 

 

                                          ANİMATÖR-PALYAÇO-İNSERT DAĞITIMI

Açılış organizasyonlarında firma tanıtımı için müşterilerinizin dikkatlerini kendi üzerinize çekmekte en önemli faktörlerden biri animatörler palyaçolardır. Müşterilerin dikkatlerinin üzerinizde olması için farklı oyunlar çeşitli figürler insert dağıtımı , baskılı balon dağıtımı gibi bir çok işlevi yerine getiren palyaçolar açılışta büyük rol oynamaktadırlar.

 

                                       ANİMASYON HİZMETLERİ

-Tahtabacak

-Sihirbaz

-Jongör

-Karagöz-Hacivat

-Aşuk maşuk

-Ateş Yutan Adam

 

                              ANİMASYON YİYECEKLER

       Osmanlı Macunu, Patlamış Mısır, Pamuk Şeker, Pamuk Helva,  Osmanlı Şerbetçisi vb. ürünlerimizin dağıtımı sağlanarak açılışlarda tanıtımlarınıza farklı bir hava ve görsellik katar.

 

                                        ŞİŞME MASKOT ÜRÜNLERİ

Şişme maskot, şişme palyaço gibi bir çok ürün sokağın veya caddenin nabzını tutmak içindir.3 metrelik dev şişme palyaçolar içersinde animatörlerle mobil olarak gezip, dans ettirilmektedir Ayrıca dans edebilen fly tüplar sayesinde. tüm müşterilerinizin dikkatini çekecek olan bu organizasyonu özellikler tavsiye ederiz.

-  Şişme palyaço, – şişme maskot, – Dev şişme palyaço, -, Fly Tüp – Şişme ürünler

 

      

             PROMOSYON ÜRÜNLER VE TUTUNDURMA ÇALIŞMALARI

   Mağaza iş yeri açılışları ile bir çok müşterimiz hitap ettiği kesime kendilerini ifade eden yada pazarlamakta oldukları ürünleri hediye edebilir baskılı bir halde palyaçolar tarafından dağıtımı sağlayabilirler. Promosyon ürünlerde akla gelebilecek bir çok hediye malzemesi (Çakmak, kalem, şapka, tişört vb.) etkili ve kalıcı bir reklam türüdür.

 

   Tutundurma Çalışması; yeni bir bölgede hizmet vermeyi hedefleyen Siz değerli Müşterilerimiz o kesimin hafızasında kalması için 3-5-7 günlük açılış öncesi ve açılış sonra günlük 6 saat boyunca Sivil animatörler tarafından broşür dağıtımı Çalışması ve nabız yoklanmasıdır. Yeni bölgelere açılmayı düşünen iş yerleri için en önemli REKLAM ‘dır.

 

   Palyaço Kiralama firması olarak mutluluğunuza ortak olmaktan gurur ve mutluluk duyar. Mümkün olan en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edinen firmamız, müşterilerinin memnuniyetinin ilk sırada olduğu bilincindedir. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.

 

                         Şimdiden hayırlı olsun dileklerimizle…

 


2022 KAMPANYALARIMIZ

 

DOĞUM GÜNÜ PALYAÇO  SERVİSİ  MİNİMUM  90 DK.

 

 

 

- Palyaço Kiralama - 

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Yüz Boyama Etkinlik

(60 DK) 

     SADECE 750 TL  

    

 

 

Doğum Günü 1. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

(90 DK) 

     SADECE 1000 TL  

 

 

Doğum Günü 2. Paket

-Palyaço, Animatör

-20-30 Sosis Balon 

-Mini Club-Müzik Usb

-Yüz Boyama Etkinlik

-Oyun ve Yarışmalar 

-Kartvizit Madalyon

 -Dolu Pinyata

 (90 DK) 

    SADECE 1350 TL  
PİNYATA HİZMETİ

 

Kız çocuk için pinyata,erkek çocuk için pinyata figürleri burada !!!


İsteğe göre sipariş alınır.


Dolu 350 TL


 

Açılış Organizasyon 1

 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

 

 

    SADECE 1300 TL  


 

Açılış Organizasyon 2


 - Kapı Kemer Balon Süsleme 10 MT Kadar

-10 Adet Papatya Balon Süsleme

-1 Palyaço Etkinliği 3 Saat 

 

    SADECE 2500 TL

 

 Sünnet Organizasyon 1


• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı  & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 


  SADECE 3000 TL  


 

 

Sünnet Organizasyon 2

 

• 2 adet Manuel Confetti

• 2 adet Çıkış İçin Meşale

• 2 adet Volkan Gösterisi Manuel

• 10 adet Papatya Balon 4’lü

• 10 mt Kadar Kapı Kemer Balon

• 1 Personel Palyaço 3 Saat

• 1 Mehter Marşlarının Bulunduğu CD

• 4 Yeniçeri Kostümlü Personel Asker

• 1 Sünnet Tahteravanı & Taşıma Kolları

• 1 Sünnet Tahtı Osmanlı Koltuğu (Taşınabilir)

 

  SADECE 5000 TL  

Zirve100 Site istatistikleriZirve100 Site ekleücretsiz sayaç 

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal


TÜRKİYE